Ana içeriğe atla

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Uluslararası İslam Ekonomisi ve Finansı Uygulama ve Araştırma Merkezi (ULIFAM)’ın faaliyetlerinden birisi de çeşitli uluslararası ve ulusal kuruluşlarla kamu kuruluşlarına Katılım Finans alanında danışmanlık yapmaktır.

Merkezimiz İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi (İSEDAK), T. C. Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Katılım Dairesi Başkanlığı başta olmak üzere çeşitli kurumlara danışmanlık hizmeti verme yanında 23.04.2021 tarihi itibarile Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK)’a Tarafından “Danışma Komitesi Hizmeti” için yetkilendirilmiştir.

19.12.2020 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan Katılım Esasları Çerçevesinde Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik Faaliyetlerine İlişkin Yönetmelik ile bu kapsamda çıkarılan 01.04.2021 tarih ve 2021/3 sayılı Katılım Esaslı Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik Faaliyetlerine İlişkin Genelge’nin Yedinci Bölümü hükümlerine göre “Dışarıdan Danışma Komitesi” hizmeti verecek müesseselerin hizmet verebilmesi için gereken akreditasyon sürecimiz tamamlanmış ve 23.04.2021 tarihi itibariyle ASBÜ ULIFAM Danışma Komitesi’ne uygunluk verilmiştir.

 

 

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz.

asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.